ثبت نام

ورود

فراموشی رمز عبور

گذر واژه خود را فراموش نموده اید؟ جهت ارسال لینک بازیابی آدرس ایمیلتان را وارد نمایید

جهت پرسیدن سوال باید لاگین نمایید

آخرین discyپرسش

 1. اول باید بازار هدف را انتخاب کرد و نوع محصول رو مشخص نمود

  سپس یک برنامه بازاریابی هدفمند تهیه کرد و مجوزهای لازم را تهیه و قرارداد فروش را تنظیم کرد. بعد از آن موارد بیمه، بازرسی، حمل و دریافت وجه وجود دارد و در انتها ترخیص صادراتی انجام می گیرد.

  • 0
 1. بازاریابی رویدادی با توجه به ابزارها، تکنیک‌ها و کانال‌هایی تعریف می‌شود که یک رویداد را برای مخاطب تبلیغ می‌کنند. معمولا هدف نهایی این بازاریابی این است که مخاطب بلیط رویداد را خریداری کند.

  این نوع بازاریابی با اجرا کردن یک پیش‌رویداد آغاز می‌شود؛ جایی که تلاش می‌شود تا مخاطبین برای دعوت کردن از دوستان و همکاران ترغیب شوند و یک مسیر برای جذب شرکت‌کننده با استفاده از کانال‌های مختلف مثل بازاریابی ایمیلی، نوشتن پست بلاگ و تبلیغات یافت شود.

  • 0
 1. کارمندان ناراضی همان کسانی هستند که کارآفرین‌ها ناگزیرند با آنها سر و کار داشته باشند. مشکل اصلی این کارآفرینان در ارتباط با کارمندان ناراضی این است که آنها می‌توانند یک خطرپذیری یا ریسک بزرگ را به شرکت شما وارد کنند. پس:

  ۱- حرفه‌ای عمل کنید؛ صرفنظر از اینکه کارمندان ناراضی چطور رفتار می‌‌کنند.

  ۲- اجازه ندهید که مسأله ای جدی شود. وقتی برای اولین بار متوجه می‌شوید که چنین مشکلی وجود دارد؛ یعنی وقت آن رسیده است که به آن بپردازید.

  ۳- این مسأله‌ را خصوصی نگه دارید؛ بجای مواجهه با یک کارمند ناخرسند در مقابل دیدگان همه‌ کارمندان، ترتیبی بدهید که این رویارویی بسیار خصوصی‌تر اتفاق بیفتد مثلا در یک اتاق کنفرانس یا در یک دفتر خصوصی.

  ۴- همه چیز را مستند کنید؛ امروزه، گاهی دادخواهی برای کم‌مایه‌ترین دلایل و پیش پا افتاده‌ترین مسائل اتفاق می‌افتد.

  ۵- وقتی کارمندان ناراضی شما از انجام امور بنحوی شایسته و معمول قصور ورزند یا کاری کنند که شرکت دچار کاهش سرعت شود، به آنها قدرت و اختیار عمل ندهید.

  • 0
 1. بازاریابی ویروسی به هر تاکتیکی گفته می‌شود که به پخش شدن محتوای تبلیغاتی شما در دنیای مجازی، دنیای واقعی، آنلاین و یا آفلاین منجر شود. به کمپین‌های بزرگی مثل کمپین Real Beauty شرکت Dove فکر کنید. مردم حتی بدون این که از محصولات این شرکت استفاده کنند، ویدیوهای مرتبط با محصولات را پخش می‌کنند؛ چرا که رابطه احساسی با جریان ویدیو برقرار می‌کنند و یا موضوع ویدیو برای آن‌ها سرگرم‌کننده است.

  بازاریابی ویروسی به عنوان یک استراتژی در کسب و کار شناخته می‌شود؛ این استراتژی با استفاده از کانال‌های توزیع موجود، یک محصول، برند و یا خدمت را معرفی و تبلیغ می‌کند. این فرآیند شبیه به فعالیت یک ویروس است؛ از یک فرد به فرد دیگر منتقل می‌شود و با سرعت زیادی در یک محل یا به صورت جهانی، نظر افراد زیادی را به خود جلب می‌کند

  • 0
 1. این سوال کلی هست و نمی توان پاسخ دقیقی به آن داد. در کسب و کارها خلاقیت میتونه از انجام یک تغییر کوچیک شروع بشه. این تغییر میتونه توی فرایندها، محصولات و مشتریان باشه.

  ولی قبل از هرچیز برای شروع خلاقیت باید ضعف کسب و کار یا نقطه قوت بازار تشخیص داده بشه.نقطه شروع اغاز فرایند خلاقیت میتونه تصمیم به تغییر، شناسایی ناکارامدی و تصمیم به توسعه باشه.

  • 1